StarTech.com HP J9150A Compatible SFP+ Module

StarTech.com HP J9150A Compatible SFP+ Module
StarTech.com HP J9150A Compatible SFP+ Module
Beskrivning av StarTech.com HP J9150A Compatible SFP+ Module

StarTech.com J9150AST, 10GBASE-SR Fiber Optical Transceiver (J9150AST), SFP+ sändar/mottagarmodul (likvärdigt med: HP J9150A), 10 GigE, 10GBase-SR, LC multiläge, upp till 300 m, 850 nm, för HPE 6120 6600 ProLian…,

Läs mer om StarTech.com HP J9150A Compatible SFP+ Module...


Sök bästa pris på StarTech.com HP J9150A Compatible SFP+ Module hos: